CPC

Certyfikat kompetencji zawodowych

CPC Przewóz RzeczyCPC Przewóz Osób

ZARZĄDZAJĄCY TRANSPORTEM

Oferujemy usługę użyczenia Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy oraz osób.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w analizowaniu i rozliczaniu czasu pracy kierowców. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu będą mogli skorzystać Państwo nie tylko z usługi użyczenia certyfikatu, ale również z zapoznaniem się z naruszeniami czasu pracy kierowców oraz poznać sposoby na unikanie naruszeń w przyszłości.

W ramach świadczenia usługi użyczenia certyfikatu oferujemy możliwość comiesięcznej analizy naruszeń czasu pracy zapisanych na cyfrowych kartach kierowców wraz z analizą ryzyka utraty dobrej reputacji lub ograniczenia licencji!

CENY I WSPÓŁPRACA

Współpraca odbywa się na zasadzie umowy o pracę na 1/8 etatu lub w oparciu o umowę cywilno prawną. Rozliczanie użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych (CPC) odbywa się co miesiąc.

Opłaty za korzystanie z certyfikatów:

 • Krajowy drogowy przewóz rzeczy/osób – 250 zł netto/miesięcznie*

 • Międzynarodowy drogowy przewóz rzeczy/osób – 300 zł netto/miesięcznie*

*Podane wyżej zryczałtowane stawki dotyczą pierwszego samochodu, za każdy kolejny pojazd dochodzi kwota 50 zł netto miesięcznie.

Zapraszamy do współpracy!Tachografy - rozliczenia i analiza danych

Każdego dnia branża transportowa w Polsce zmaga się ze śledzeniem niezliczonych zmian i nowelizacji odnośnych przepisów prawa.

Zdajemy sobie sprawę, iż głównym zadaniem firmy transportowej jest jej jak najefektywniejsze prowadzenie w celu uzyskania maksymalnego rezultatu ekonomicznego na co potrzeba bardzo dużo czasu i zaangażowania.

Naszym głównym celem jest przejęcie od Państwa ciężaru związanego z prowadzeniem ewidencja czasu pracy kierowców oraz analiza naruszeń.
W tym celu korzystamy z własnych doświadczeń i nowoczesnych narzędzi.

Czytaj całość

Masz pytania?

 • ul. Zdrojowa 16
  62-800 Kalisz

  Biuro:
  ul. Polna 100
  62-800 Kalisz
 • Telefon:
  (+48) 603 777 779 (+48) 609 777 694
 • E-mail:
  biuro@tachoasystent.pl