Tłumaczenia

Tłumaczenia

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w dynamicznie rozwijającej się branży transportowej oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług w zakresie tłumaczeń językowych.

Z uwagi na to, iż potrzeby naszych Klientów mają dla nas zawsze priorytetowe znaczenie postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych usług o tłumaczenia językowe. Od 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z agencjatlumaczen.pl, firmą o zasięgu ogólnopolskim i jako jeden z ich oddziałów oprócz naszej głównej działalności świadczymy również usługi tłumaczeń językowych.

Ponadto w swojej ofercie mamy także możliwość uzyskania zasiłków rodzinnych z Unii Europejskiej oraz rozliczenia polskiego PIT-u.

Zapewniamy szybkie, tanie i fachowe usługi dla najbardziej wymagających klientów!

Zapraszamy do współpracy!

wizytowkaTachografy - rozliczenia i analiza danych

Każdego dnia branża transportowa w Polsce zmaga się ze śledzeniem niezliczonych zmian i nowelizacji odnośnych przepisów prawa.

Zdajemy sobie sprawę, iż głównym zadaniem firmy transportowej jest jej jak najefektywniejsze prowadzenie w celu uzyskania maksymalnego rezultatu ekonomicznego na co potrzeba bardzo dużo czasu i zaangażowania.

Naszym głównym celem jest przejęcie od Państwa ciężaru związanego z prowadzeniem ewidencja czasu pracy kierowców oraz analiza naruszeń.
W tym celu korzystamy z własnych doświadczeń i nowoczesnych narzędzi.

Czytaj całość

Masz pytania?

 • ul. Zdrojowa 16
  62-800 Kalisz

  Biuro:
  ul. Polna 100
  62-800 Kalisz
 • Telefon:
  (+48) 603 777 779 (+48) 609 777 694
 • E-mail:
  biuro@tachoasystent.pl